Zvestoba, ki se ne ponastavi

Ravni VIP in rakeback

Program zvestobe pri EpicStar ima deset ravni, od New do EpicStar, določa pa jih promet stav s pravim denarjem. Doseženo raven obdržite za vedno. Rakeback je del iste lestvice: vklopi se na ravni Silver in vrača do 10 % vsake stave s pravim denarjem, dobljene ali izgubljene.

Na kratko

Ravnideset: New, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Star, Mythical, Legendary, EpicStar
Šteje senabrani promet stav s pravim denarjem
Znižanje ravninikoli
Rakebackdo 10 % vsake stave, od ravni Silver
Osebni upraviteljod ravni Platinum
Nagrade ravnibrez pogoja obrata

Ravni VIP in rakeback

NewPromet začetekRakeback od ravni Silver
BronzePromet 1.000 USDRakeback od ravni Silver
SilverPromet 10.000 USDRakeback do 10 %
GoldPromet 50.000 USDRakeback do 10 %
PlatinumPromet 150.000 USDRakeback do 10 %
DiamondPromet 350.000 USDRakeback do 10 %
StarPromet 1.000.000 USDRakeback do 10 %
MythicalPromet 3.000.000 USDRakeback do 10 %
LegendaryPromet 10.000.000 USDRakeback do 10 %
EpicStarPromet 50.000.000 USDRakeback do 10 %

Kam naprej

Raziščite povezane strani

Lestvica

RavenPromet za dosegoTedenski FSHitrost izplačilaDnevna meja, banka / kripto
Newzačetek—do 24 h1.000 / 2.000 USD
Bronze1.000 USD—do 24 h5.000 / 10.000 USD
Silver10.000 USD10do 12 h10.000 / 25.000 USD
Gold50.000 USD30do 6 h15.000 / 40.000 USD
Platinum150.000 USD50do 3 h20.000 / 75.000 USD
Diamond350.000 USD75do 2 h25.000 / 100.000 USD
Star1.000.000 USD100 + osebni bonusdo 1 h30.000 / 150.000 USD
Mythical3.000.000 USD150 + osebni bonusdo 30 min35.000 / 250.000 USD
Legendary10.000.000 USD200 + osebni bonustakoj50.000 / 500.000 USD
EpicStar50.000.000 USDosebni bonustakoj100.000 USD / individualno

Navzgor vas premikajo le stave s pravim denarjem. Bonusni denar, ki ga vlagate med obratom pozdravnega paketa, ne šteje, valuta računa pa ni pomembna: promet se šteje po protivrednosti.

Posnetek zaslona, 03.10.2026. Razdelek Bonusi pri EpicStar: rakeback od vsake stave, VIP bonusi in štiri stopnje paketa ob pologu — 150 %, 100 %, 50 % in 200 %, skupaj 500 % + 375 FS. Operater nima slovenskega vmesnika, posnetek je iz angleške različice. © 2026 EpicStar · Uporaba slike

Kaj se spremeni z vsako ravnjo

Hkrati se izboljšajo tri stvari: število tedenskih vrtljajev, hitrost, s katero operater obdela izplačila, in dnevna meja izplačil za bančne in kriptovalutne načine. Spremeni se tudi podpora — standardna do ravni Gold, osebni upravitelj od ravni Platinum, »osebna ekipa« na ravneh Mythical in Legendary ter concierge storitev na ravni EpicStar. Nagrade ravni so v plošči označene kot nagrade brez obrata; to velja za same nagrade VIP, ne za pozdravni paket.

Kako se nabira rakeback

Rakeback vrača del vsake stave s pravim denarjem na igralnih avtomatih in igrah, ne glede na izid. Na ravneh New in Bronze je izklopljen, vklopi se na ravni Silver, ki jo dosežete z 10.000 USD prometa; od ravni Silver do EpicStar je v plošči stopnja 10 %. Operater ne navaja, iz katere osnove se odstotek računa, zato primerov zneskov ne računamo.

Vrnjeni denar se zbira na ločenem stanju za rakeback. Z gumbom za prevzem ga prenesete na igralno stanje, kjer ga lahko takoj uporabite.

Pogoji, ki ne veljajo več

Starejši opisi na spletu omenjajo cashback, izplačan prvi dan v mesecu z obratom po statusu, ločeno lestvico BoostUP ali kolo sreče. Nič od tega ne obstaja več. Edini program vračila je rakeback, kot je opisan zgoraj.

Pogosta vprašanja

Koliko ravni VIP je?

Deset, od New do EpicStar.

Lahko raven izgubim?

Ne. Ko je promet dosežen, raven ostane.

Od katere ravni se izplačuje rakeback?

Od ravni Silver, ki jo dosežete z 10.000 USD prometa s pravim denarjem.

Kako prejmem rakeback?

Nabira se na ločenem stanju; z gumbom za prevzem ga prenesete na igralno stanje.

Ali obstaja osebni upravitelj?

Da, od ravni Platinum.