Lojalnost koja se ne poništava

VIP nivoi i rakeback

Program lojalnosti u EpicStar-u ima deset nivoa, od New do EpicStar, a o njima odlučuje promet opklada pravim novcem. Dostignuti nivo zadržavate zauvijek. Rakeback je dio iste ljestvice: uključuje se na nivou Silver i vraća do 10 % svake opklade pravim novcem, dobijene ili izgubljene.

Ukratko

Nivoideset: New, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Star, Mythical, Legendary, EpicStar
Računa seakumulirani promet opklada pravim novcem
Spuštanje nivoanikada
Rakebackdo 10 % svake opklade, od nivoa Silver
Lični menadžerod nivoa Platinum
Nagrade nivoabez uslova okretanja

VIP nivoi i rakeback

VIP NewNewPromet početakRakeback od nivoa Silver
VIP BronzeBronzePromet 1.000 USDRakeback od nivoa Silver
VIP SilverSilverPromet 10.000 USDRakeback do 10 %
VIP GoldGoldPromet 50.000 USDRakeback do 10 %
VIP PlatinumPlatinumPromet 150.000 USDRakeback do 10 %
VIP DiamondDiamondPromet 350.000 USDRakeback do 10 %
VIP StarStarPromet 1.000.000 USDRakeback do 10 %
VIP MythicalMythicalPromet 3.000.000 USDRakeback do 10 %
VIP LegendaryLegendaryPromet 10.000.000 USDRakeback do 10 %
VIP EpicStarEpicStarPromet 50.000.000 USDRakeback do 10 %

Gdje dalje

Istražite povezane stranice

Ljestvica

NivoPromet za dostizanjeSedmični FSBrzina isplateDnevni limit, banka / kripto
Newpočetak—do 24 h1.000 / 2.000 USD
Bronze1.000 USD—do 24 h5.000 / 10.000 USD
Silver10.000 USD10do 12 h10.000 / 25.000 USD
Gold50.000 USD30do 6 h15.000 / 40.000 USD
Platinum150.000 USD50do 3 h20.000 / 75.000 USD
Diamond350.000 USD75do 2 h25.000 / 100.000 USD
Star1.000.000 USD100 + lični bonusdo 1 h30.000 / 150.000 USD
Mythical3.000.000 USD150 + lični bonusdo 30 min35.000 / 250.000 USD
Legendary10.000.000 USD200 + lični bonusodmah50.000 / 500.000 USD
EpicStar50.000.000 USDlični bonusodmah100.000 USD / individualno

Naviše vas pomjeraju samo opklade pravim novcem. Bonus novac koji ulažete dok okrećete bonus dobrodošlice ne računa se, a valuta računa nije bitna: promet se računa po protuvrijednosti.

Sekcija Bonusi na EpicStar: rakeback od svake opklade, VIP bonusi i četiri stepena depozitnog paketa — 150%, 100%, 50% i 200%, ukupno 500% + 375 FS.
Snimak ekrana, 03.10.2026. Sekcija Bonusi na EpicStar: rakeback od svake opklade, VIP bonusi i četiri stepena depozitnog paketa — 150%, 100%, 50% i 200%, ukupno 500% + 375 FS. Operater nema bosanski interfejs, snimak je iz engleske verzije. © 2026 EpicStar · Korištenje slike

Šta se mijenja sa svakim nivoom

Istovremeno se poboljšavaju tri stvari: broj sedmičnih okretaja, brzina kojom operater obrađuje isplate i dnevni limit isplata za bankovne i kripto metode. Mijenja se i podrška — standardna do nivoa Gold, lični menadžer od nivoa Platinum, „lični tim“ na nivoima Mythical i Legendary te concierge usluga na nivou EpicStar. Nagrade nivoa u panelu su označene kao nagrade bez okretanja; to važi za same VIP nagrade, a ne za bonus dobrodošlice.

Kako se skuplja rakeback

Rakeback vraća dio svake opklade pravim novcem na slot igrama i igrama, bez obzira na ishod. Na nivoima New i Bronze je isključen, a uključuje se na nivou Silver, koji dostižete prometom od 10.000 USD; od nivoa Silver do EpicStar stopa u panelu je 10 %. Operater ne navodi iz koje se osnovice postotak računa, pa primjere iznosa ne računamo.

Vraćeni novac skuplja se na zasebnom rakeback stanju. Dugmetom za preuzimanje prebacujete ga na stanje za igru, gdje ga možete odmah koristiti.

Uslovi koji više ne važe

Stariji opisi na internetu spominju cashback isplaćen prvog dana u mjesecu s okretanjem po statusu, zasebnu ljestvicu BoostUP ili točak sreće. Ništa od toga više ne postoji. Jedini program povrata je rakeback opisan iznad.

Česta pitanja

Koliko VIP nivoa postoji?

Deset, od New do EpicStar.

Mogu li izgubiti nivo?

Ne. Kada je promet dostignut, nivo ostaje.

Od kojeg nivoa se isplaćuje rakeback?

Od nivoa Silver, koji dostižete prometom od 10.000 USD pravim novcem.

Kako dobijam rakeback?

Skuplja se na zasebnom stanju; dugmetom za preuzimanje prebacujete ga na stanje za igru.

Postoji li lični menadžer?

Da, od nivoa Platinum.