Napredak koji ostaje

VIP stepenice i rakeback

Program lojalnosti na EpicStar sadrži deset nivoa, od New do EpicStar, a nivo se određuje obrtom uloga pravim novcem. Kad se nivo dostigne, ne gubi se. Rakeback je sastavni dio tog sistema: počinje od Silvera i vraća do 10% svakog uloga, nezavisno od toga da li je dobitan.

U kratkim crtama

Nivoideset: New, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Star, Mythical, Legendary, EpicStar
Mjerilozbirni obrt uloga pravim novcem
Silazak na niži nivone postoji
Rakebackdo 10% svakog uloga, od Silvera
Lični menadžerod Platinuma
Nagrade nivoabez uslova klađenja

VIP nivoi i rakeback

VIP NewNewObrt startRakeback od nivoa Silver
VIP BronzeBronzeObrt 1.000 USDRakeback od nivoa Silver
VIP SilverSilverObrt 10.000 USDRakeback do 10%
VIP GoldGoldObrt 50.000 USDRakeback do 10%
VIP PlatinumPlatinumObrt 150.000 USDRakeback do 10%
VIP DiamondDiamondObrt 350.000 USDRakeback do 10%
VIP StarStarObrt 1.000.000 USDRakeback do 10%
VIP MythicalMythicalObrt 3.000.000 USDRakeback do 10%
VIP LegendaryLegendaryObrt 10.000.000 USDRakeback do 10%
VIP EpicStarEpicStarObrt 50.000.000 USDRakeback do 10%

Šta dalje čitati

Istražite povezane stranice

Cijela ljestvica

NivoPotreban obrtNedjeljni FSKad stiže isplataDnevni limit, banka / kripto
Newstart—do 24 h1.000 / 2.000 USD
Bronze1.000 USD—do 24 h5.000 / 10.000 USD
Silver10.000 USD10do 12 h10.000 / 25.000 USD
Gold50.000 USD30do 6 h15.000 / 40.000 USD
Platinum150.000 USD50do 3 h20.000 / 75.000 USD
Diamond350.000 USD75do 2 h25.000 / 100.000 USD
Star1.000.000 USD100 + lični bonusdo 1 h30.000 / 150.000 USD
Mythical3.000.000 USD150 + lični bonusdo 30 min35.000 / 250.000 USD
Legendary10.000.000 USD200 + lični bonusodmah50.000 / 500.000 USD
EpicStar50.000.000 USDlični bonusodmah100.000 USD / po dogovoru

Napredak donose samo ulozi pravim novcem. Bonus novac koji se okreće u okviru uvodnog paketa ne ulazi u obrt, a valuta naloga ne mijenja ništa — obrt se preračunava po ekvivalentu.

Dio Bonusi na EpicStar-u: rakeback na svaku opkladu, VIP bonusi i četiri koraka paketa za uplatu — 150%, 100%, 50% i 200%, zajedno 500% + 375 FS.
Snimak ekrana, 03.10.2026. Dio Bonusi na EpicStar-u: rakeback na svaku opkladu, VIP bonusi i četiri koraka paketa za uplatu — 150%, 100%, 50% i 200%, zajedno 500% + 375 FS. Interfejs operatera ne postoji na crnogorskom, snimak je s engleske verzije. © 2026 EpicStar · Korišćenje slike

Šta nivo donosi

S višim nivoom raste nekoliko stvari zajedno: broj besplatnih spinova u nedjelji, ubrzano rješavanje zahtjeva za podizanje kod operatera i dnevni plafon za bankovne i kripto metode. Podrška takođe napreduje: standardna zaključno sa Goldom, lični menadžer od Platinuma, „lični tim“ na Mythicalu i Legendaryju i konsijerž na najvišem nivou. U panelu su nagrade nivoa označene kao one bez uslova klađenja — to se tiče VIP nagrada, ne uvodnog paketa.

Kako rakeback nastaje

Rakeback vraća dio svakog uloga pravim novcem na automatima i igrama, bez obzira da li je ulog dobio ili izgubio. Na nivoima New i Bronze ga nema; počinje na Silveru (obrt od 10.000 USD), a od Silvera do EpicStar nivoa stopa u panelu je 10%. Operater ne objavljuje osnovicu na koju se procenat primjenjuje, pa primjere iznosa namjerno ne računamo.

Povraćeni novac se sabira na poseban rakeback saldo. Dugme za preuzimanje prebacuje ga u igru, gdje ga odmah možete koristiti.

Šta više ne postoji

Stariji tekstovi na internetu pominju kešbek koji se isplaćuje prvog dana u mjesecu i zavisi od statusa, poseban BoostUP sistem ili točak sreće. Ništa od toga se više ne primjenjuje. Jedini oblik povraćaja je rakeback opisan gore.

Najčešća pitanja

Koliko ima nivoa?

Deset, od New do EpicStar.

Može li se nivo izgubiti?

Ne. Kad se obrt dostigne, nivo je trajan.

Od kog nivoa ide rakeback?

Od Silvera, uz obrt od 10.000 USD uloga pravim novcem.

Kako se preuzima rakeback?

Skuplja se na posebnom saldu, a dugme ga prebacuje u igru.

Ima li ličnog menadžera?

Da, počev od nivoa Platinum.